Vítejte  na Severka-norrgarden.cz
HOME  E-SHOP  WORKSHOPY  FOTOGALERIE  O NÁS  KONTAKT
Copyright (c) 2016 Severka norrgarden. All rights reserved.
Provozovatel
Robert Jedlička - Severka norrgarden

Podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku
Nejsem plátce DPH

ičo: 03797091
Adresa: Prackovice 105
411 33, Prackovice nad Labem
Tel: +420776318658, +420778464974
Mail: info@severka-norrgarden.cz
Sociílní sítě
FACEBOOK
Prohlížíte si stránku malé, rodinné firmy, původně založené pro podnikání v oblasti výroby přírodní kosmetiky s vysokým obsahem kozího mléka, za použití převážně lokálních surovin, ať už bylinek, medu a vosku v bio kvalitě od místních včelek či kozího mléka z vlastního chovu.
Bohužel, díky byrokracii a nesmyslným nařízením v našem státě, spolu s předraženými atesty, jsme náš sen museli upravit...
Přestože se naše výrobky pyšní vysokou kvalitou, danou nejen šetrným zpracováním, ale i surovinami samými, kvalitou ověřenou spokojeností našich zákazníků, kvalitou, vycházející z původních receptur, které jsme vzkřísili a při výrobě používáme, musí se naše produkty oficiálně nazývat produkty dekorační, neboť nebyly atestovány pro kosmetické a léčebné účely.
Nákupem u nás si tedy zajistíte přírodní produkt, na jehož kvalitu i účinky jsme ochotni přísahat, ovšem produkt jež je nuceně označen slovem "dekorační".
Zákon už, naštěstí, neupravuje, jak se zbožím musí zacházet koncový zákazník, proto je veškeré použití našich výrobků plně v kompetenci a odpovědnosti našich klientů
Mnohokrát Vám děkujeme za pochopení

Všichni ze Severky


Severka norrgarden