Vítejte  na Severka-norrgarden.cz
HOME  E-SHOP  WORKSHOPY  FOTOGALERIE  O NÁS  KONTAKT
Copyright (c) 2016 Severka norrgarden. All rights reserved.
Provozovatel
Robert Jedlička - Severka norrgarden

Podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku
Nejsem plátce DPH

ičo: 03797091
Adresa: Prackovice 105
411 33, Prackovice nad Labem
Tel: +420776318658, +420778464974
Mail: info@severka-norrgarden.cz
Sociílní sítě
FACEBOOK
Pro školy, školky, domy dětí a mládeže, stacionáře, kluby seniorů, obce, rodiny, kolektivy.... pro úplně každého tu jsou..... naše workshopy.

Nabízíme zhruba dvouhodinové ( doba se liší dle věku a schopností klientů ) workshopy pro skupiny 15 - 25 osob ( skupiny mohou být i s nižším či vyšším počtem osob, pak se ovšem cena i doba trvání workshopu může mírně lišit )
Klienti si sami, pod naším vedením, zhotoví sůl do koupele dle svých přání ( osobní výběr barev, esencí, sůl obarví, navoní i dárkově zabalí ) a také si, tentokrát již s naší pomocí, vyrobí mýdlo s vysokým obsahem kozího mléka.I u mýdel si klienti zvolí tvar, barvu a vůni.
Naše pomoc se týká především mechanického rozpouštění mýdlové hmoty ve vodní lázni.

Veškerý materiál i pomůcky zajistíme.

A nyní proč vybrat právě nás?

Jedním, a jistě ne nedůležitým, důvodem je cena. V dnešní době, kdy se na potřebné věci peněz nedostává, se snažíme našim klientům a jejich zástupcům vyjít maximálně vstříc. Z našeho workshopu si každý odnese kornout koupelové soli cca 180g a 1 ks mýdla s vysokým obsahem kozího mléka, to vše za cenu 75 Kč na osobu. Upozorňuji, že cena mýdla s kozím mlékem se na trhu běžně pohybuje okolo 100 a více korun.
Naší výhodou je použití pasterizovaného kozího mléka z vlastního chovu, proto si můžeme dovolit nabídnout cenu nižší bez
toho, abychom museli oželet kvalitu našich výrobků.

Klienti nemusí nikam složitě dojíždět, přijedeme my k Vám,  v hodinu, která bude Vašemu dennímu rozvrhu nejlépe vyhovovat.

Dalším důvodem by měly být naše zkušennosti. Činnosti s dětmi se, s úspěchem, věnujeme již několik let. Naše dcera patří mezi osoby zvlášť těžce zdravotně postižené, několik let jsme doma pečovali o nemohoucího tatínka - seniora. Díky tomu chápeme rozdílné potřeby různých osobností, umíme s nimi pracovat, jsme vstřícní a rozhodně se nebojíme čemukoliv přizpůsobit a přiučit se. Bylo-by nám ctí, pokud by se naše setkání stalo přínosem pro obě strany.

S úctou za Severka norrgarden Robert a Erika JedličkoviSeverka norrgarden